Menu
košík
0
cz
CZK
kategorie
OKG Factor Base NO XXL + Omega 3 Complete 
Sada pro zdravé srdce, cévy, žíly

OKG Factor Base NO XXL + Omega 3 Complete

Sada přírodních produktů OKG Factor Base NO XXL + Omega 3 Complete je vytvořena pro podporu kardiovaskulárního systému ( srdce, cévy, žíly, krev )a dalších tělesných funkcí. Sada doplňků stravy bez chemické stabilizace.
2 900,00 Kč
Dočasně nedostupné
sada
katalogové číslo: 2021112
záruka:24 měsíců
výrobce:OKG s.r.o.
cena:2 900,00 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy

OKG Factor Base NO XXL + Omega 3 Complete      Sada pro kardiovaskulární soustavu

Sada přírodních produktů OKG Factor Base NO + Omega 3 Complete je vytvořena pro podporu kardiovaskulárního systému ( srdce, cévy, žíly, krev )a dalších tělesných funkcí. Sada doplňků stravy bez chemické stabilizace.

Sada obsahuje:

Factor Base NO XXL

Přírodní doplněk stravy Factor Base NO pro celkové povzbuzení organismu. NO - oxid dusnatý pro kardiovaskulární zdraví ( srdce, cévy, žíly ) a celkovou regeneraci organismu. Bez chemické stabilizace.

Omega 3 Complete

Český doplněk stravy OK Omega-3 Complete je určen pro péči o kardiovaskulární systém a jeho ochranu. Jde o originální směs upravených olejů s přidanými rostlinnými steroly, doplněná dalšími biologicky aktivními látkami a s lahodnou chutí pomeranče. Bez chemické stabilizace.

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
X

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací