X

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

backgroundImage
počet produktů: 0
cena: 0,00 Kč
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek
Přihlásit k odběru
možnosti plateb
Převodem na účet u mbank : 670100-2215169048/6210 Zásilkovna.cz ( dobírka ČR, Slovensko ) Uloženka.cz Česká pošta - dobírka GoPay DPD - platba při převzetí zboží ( dobírka )
počítadlo přístupů
online: 6
dnes: 849

Hodnocení obchodu na Zboží.cz heureka

O nás

Logo e-shop České přírodní produkty pro zdraví

 

Motto: "Lidské zdraví má pro nás tu nejvyšší cenu !"

Pomocí našeho e-shopu a-zdravi-z.cz - České přírodní produkty z bylinek pro zdraví  prezentujeme a provádíme  prodej kvalitních českých přírodních produktů. E-shop provozujeme 9 let.                                                                   

Prodej a poradenství děláme na základě vlastních zkušeností a zkušeností zákazníku, čímž se může prezentovat jen málo společností. Produkty jsou převážně vyrobeny přírodní cestou z bylinek a olejů bez chemické stabilizace.

E-shop provozujeme 9 let. 

Již 14 let nejen prodáváme, ale získali jsme i bohaté zkušenosti s použití našich produktů v praxi a víme co dokážou udělat pro lidské zdraví. Produkty jsou nejen kvalitní, ale mají i své příběhy.

Tyto naše české přírodní produkty které nabízíme, máme prostě v srdci ! 

 

Proč máte nakupovat právě u nás ?

- produkty máme za ceny přímo od výrobce

- máme unikátní české přírodní produkty 

- máme dopravu zdarma

- poradenství máme zdarma

- máme krátkou dodací lhůtu

- máte možnost sledovat zásilku z e-shopu až k Vám

- naše produkty jsou na trhu již 17 let

- náš e-shop byl založen v roce 2009

Náš cíl:

Našim cílem je mít co nejvíce spokojených zákazníků, kterým by naše produkty napomohli udržet i zlepšit si zdraví. Děláme vše pro spokojenost zákazníků, nikoliv jen pro zisk a  obchodní úspěch.

 

Proč nabízíme právě české přírodní produkty ?

Tyto české přírodní produkty jsou určeny na udržení rovnováhy a harmonie v organismu nebo na podporu organismu při návratu z narušené rovnováhy a harmonie. Příznivě ovlivňují funkce jednotlivých orgánů i systémů v těle a harmonizují celkový stav organismu.

Produkty výrazně odlehčují zejména při zažívání ( trávení ), látkové výměně a vylučování nežádoucích látek získaných z potravy, které se podílí na opotřebovávání a stárnutí organismu. Produkty navíc dodávají tělu důležité vitamíny, minerály, nenasycené mastné kyseliny a další účinné látky z obsažených bylin a olejů.

Dobré trávení je nevyhnutelným předpokladem zdraví !

Produkty z bylinek jsou optimálním řešením pro Vaše tělo při prevenci, špatném trávení ( bylinky na trávení ), zácpě ( špatné vyprazdňování ),  hubnutí ( bylinky na hubnutí ), zvýšený cholesterol ( bylinky na cholesterol ), špatné vyprazdňování ( zácpa, průjem ), detoxikaci ( bylinky na detoxikaci ), i při dalších zdravotních potížích.

Dobré trávení je nevyhnutelným předpokladem zdraví.

Nejsme jen tím co jíme, ale hlavně tím, co absorbujeme.

Pokud trávící trakt dobře netráví, živiny z potravy se nedostávají do organismu. I sebelépe sestavený jídelníček je tak vlastně k ničemu a následně mohou nastat nejrůznější zdravotní problémy.

Proto používáme slogan:  "Dobré trávení, život bez trápení !"

Trávíme-li potravu dobře, získáváme dostatek živin a nepotřebujeme je ukládat a ani se přejídat.

 

Produkty máme v srdci