X

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

google-site-verification: google540cbd4fbae6b464.html
počet produktů: 0
cena: 0,00 Kč
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek
Přihlásit k odběru
možnosti plateb
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 481

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

O nás

Logo e-shop České přírodní produkty pro zdraví

 

Motto: "Lidské zdraví má tu nejvyšší cenu !"

Pomocí našeho e-shopu  České přírodní produkty z bylinek pro zdraví  prezentujeme a realizujeme prodej kvalitních českých přírodních produktů. E-shop provozujeme 9 let.                                                                   

Prodej a poradenství děláme na základě vlastních zkušeností a zkušeností zákazníku, čímž se může prezentovat jen málo společností. Produkty jsou převážně vyrobeny přírodní cestou z bylinek a olejů bez chemické stabilizace.

Již 14 let nejen prodáváme, ale získali jsme i bohaté zkušenosti z jejich použití v praxi a víme co dokážou udělat pro lidské zdraví. Produkty jsou nejen kvalitní, ale mají své příběhy. Tyto české přírodní produkty máme prostě v srdci ! 

Produkty máme v srdci

Náš cíl:

Našim cílem je mít co nejvíce spokojených zákazníků, kterým by naše produkty napomohli udržet i zlepšit si zdraví. Děláme vše pro spokojenost zákazníků, nikoliv jen pro zisk a  obchodní úspěch.

 

Proč nabízíme právě české přírodní produkty ?

Tyto české přírodní produkty jsou určeny na udržení rovnováhy a harmonie v organismu nebo na podporu organismu při návratu z narušené rovnováhy a harmonie. Příznivě ovlivňují funkce jednotlivých orgánů i systémů v těle a harmonizují celkový stav organismu.

Produkty výrazně odlehčují zejména při zažívání ( trávení ), látkové výměně a vylučování nežádoucích látek získaných z potravy, které se podílí na opotřebovávání a stárnutí organismu. Produkty navíc dodávají tělu důležité vitamíny, minerály, nenasycené mastné kyseliny a další účinné látky z obsažených bylin a olejů.

Dobré trávení je nevyhnutelným předpokladem zdraví !

Produkty z bylinek jsou optimálním řešením pro Vaše tělo při prevenci, špatném trávení ( bylinky na trávení ), zácpě ( špatné vyprazdňování ),  hubnutí ( bylinky na hubnutí ), zvýšený cholesterol ( bylinky na cholesterol ), špatné vyprazdňování ( zácpa, průjem ), detoxikaci ( bylinky na detoxikaci ), i při dalších zdravotních potížích.

Dobré trávení je nevyhnutelným předpokladem zdraví. Nejsme jen tím co jíme, ale hlavně tím, co absorbujeme. Pokud trávící trakt dobře netráví, živiny z potravy se nedostávají do organismu. I sebelépe sestavený jídelníček je tak vlastně k ničemu a následně mohou nastat nejrůznější zdravotní problémy.

Proto používáme slogan - "Dobré trávení, život bez trápení !"

Trávíme-li potravu dobře, získáváme dostatek živin a nepotřebujeme je ukládat a ani se přejídat.

 

nejnovější produkty
Factor Base AntiAge
Novinka
840,00 Kč
MigrenOut - migrény, menopauza, zdravý spánek, bolesti hlavy, vitalita, energie
Novinka
810,00 Kč