Menu
košík
0
cz
CZK
kategorie

O nás

Logo e-shop České přírodní produkty pro zdraví

 

Motto: "Lidské zdraví má pro nás tu nejvyšší cenu !"

Pomocí našeho e-shopu a-zdravi-z.cz - České přírodní produkty z bylinek pro zdraví  prezentujeme a provádíme  prodej kvalitních českých přírodních produktů. E-shop provozujeme 9 let.                                                                   

Prodej a poradenství děláme na základě vlastních zkušeností a zkušeností zákazníku, čímž se může prezentovat jen málo společností. Produkty jsou převážně vyrobeny přírodní cestou z bylinek a olejů bez chemické stabilizace.

E-shop provozujeme 10 let. 

Již 15 let nejen prodáváme, ale získali jsme i bohaté zkušenosti s použití našich produktů v praxi a víme co dokážou udělat pro lidské zdraví. Produkty jsou nejen kvalitní, ale mají i své příběhy.

Tyto naše české přírodní produkty které nabízíme, máme prostě v srdci ! 

 

Proč máte nakupovat právě u nás ?

- ceny přímo od výrobce

- unikátní české přírodní produkty 

- doprava zdarma 

- výběr z více druhů dopravy

- krátká dodací lhůta

- možnost sledovat dopravu zásilky zákazníkem

- poradenství zdarma

- bohaté praktické zkušenosti s používaním produktů

- produkty jsou na trhu již 18 let

- e-shop byl založen v roce 2009

Náš cíl:

Našim cílem je mít co nejvíce spokojených zákazníků, kterým by naše produkty napomohli udržet i zlepšit si zdraví. Děláme vše pro spokojenost zákazníků, nikoliv jen pro zisk a  obchodní úspěch.

 

Proč nabízíme právě české přírodní produkty ?

Tyto české přírodní produkty jsou určeny na udržení rovnováhy a harmonie v organismu nebo na podporu organismu při návratu z narušené rovnováhy a harmonie. Příznivě ovlivňují funkce jednotlivých orgánů i systémů v těle a harmonizují celkový stav organismu.

Produkty výrazně odlehčují zejména při zažívání ( trávení ), látkové výměně a vylučování nežádoucích látek získaných z potravy, které se podílí na opotřebovávání a stárnutí organismu. Produkty navíc dodávají tělu důležité vitamíny, minerály, nenasycené mastné kyseliny a další účinné látky z obsažených bylin a olejů.

Dobré trávení je nevyhnutelným předpokladem zdraví !

Produkty z bylinek jsou optimálním řešením pro Vaše tělo při prevenci, špatném trávení ( bylinky na trávení ), zácpě ( špatné vyprazdňování ),  hubnutí ( bylinky na hubnutí ), zvýšený cholesterol ( bylinky na cholesterol ), špatné vyprazdňování ( zácpa, průjem ), detoxikaci ( bylinky na detoxikaci ), i při dalších zdravotních potížích.

Dobré trávení je nevyhnutelným předpokladem zdraví.

Nejsme jen tím co jíme, ale hlavně tím, co absorbujeme.

Pokud trávící trakt dobře netráví, živiny z potravy se nedostávají do organismu. I sebelépe sestavený jídelníček je tak vlastně k ničemu a následně mohou nastat nejrůznější zdravotní problémy.

Proto používáme slogan:  "Dobré trávení, život bez trápení !"

Trávíme-li potravu dobře, získáváme dostatek živin a nepotřebujeme je ukládat a ani se přejídat.

 

Produkty máme v srdci