Menu
košík
0
cz
CZK
kategorie

Kalendář zdraví

Logo e-shop www.a-zdravi-z.cz                                                                          

                             Kalendář zdraví na měsíc LISTOPAD

 Těžký měsíc Říjen je za námi. Pro někoho dopadl dobře, proto že se mu vyhnuli nemoci. Pro někoho špatně. Bylo to pro všechny těžké období pandemie Covid-19. A co měsíc listopad ? Budě lepší ? Ještě nějakou dobu asi ne, ale pak dojde k postupnému zlepšení. Pandemie se oslabí a my budeme zase žít svobodnější život. 

Kalendář zdraví platí již mnoho let a tenhle rok máme tady pandemii C-19. A proto daleko víc jako v minulosti musíme věnovat větší pozornost našemu zdraví a co nejvíce posilovat imunitu, plíce, střeva. A o tom právě kalendář zdraví na Listopad hovoří.

11. LISTOPAD – plíce

Listopad je měsíc, kdy se vyskytují první ranní mrazíky, listí ze stromů výrazně opadává a příroda se utišuje. Máme potřebu být více doma.

V tomto období bychom se měli více naučit hospodařit s naší energií, stejně tak, jak to můžeme sledovat v přírodě. Začínají se více projevovat deprese, strachy a špatná nálada. Podle čínské medicíny je elementem podzimu kov a z orgánů ke kovu přiřazujeme právě plíce v listopadu, tlusté střevo v prosinci. Posilujme imunitu našeho organismu.

 

Jak se oslabení plic projevuje?

Mezi typické projevy patří nemožnost se nadechnout, dušnost, kašel, výrazná únava, bušení srdce, vysychání pleti, i těžší onemocnění, jako astma a zápal plic. Pokud máte zahleněné plíce, máte zanesená a zahleněná střeva. Na úrovni duševní je to neschopnost nebo nechuť komunikace a smutná nálada.

 

Jak dostaneme plíce do rovnováhy?

V této době bychom měli chodit spávat brzo a vstávat s východem slunce. Je důležité..........

Další informace viz. Kalendář zdraví

   Kalendář zdraví na měsíc LISTOPAD  

 

Doporučujeme tyto produkty na měsíc LISTOPAD :

 

OKG Factor Base                                      

*pro zdravá střeva a plíce*

OKG Factor Base - pro zdravé střeva a plíce

Doplněk stravy OKG Factor Base podporuje detoxikaci organismu přírodní cestou. Podporuje činnost plic a tlustého střeva. Ve střevě vyvazuje mykotoxiny a jiné škodlivé látky, podporuje obranyschopnost a trávící soustavu.

 

OK Alfa+ Imun  

*posílení obranyschopnosti organismu*

OK Alfa+ Imun - posílení imunitného systému

 Doplněk stravy OK Alfa+ Imun je originální bylinná směs s povzbuzujícími účinky na obranyschopnost organismus. Podporuje imunitní systém organismu. Dodává energii, působí proti únavě, přispívá k odolnosti organismu vůči stresu. Přírodní bez chemie.

 

Factor Base NO

*pro kardiovaskulární zdraví s oxidem dusnatým*

Factor Base NO - s oxidem dusnatým

Doplněk stravy Factor Base NO je nový český přírodní produkt pro celkovou regeneraci organismu ( srdce, cévy, žíly, křečové žíly, krev, mozek, vitalita, imunita ). NO - oxid dusnatý pro kardiovaskulární zdraví. Pro celkovou regeneraci organismu. Bez chemické stabilizace.

Factor Base Kids

*pro obranyschopnost organismu - vitamíny, minerály, betaglukany*

Factor Base Kids - vitamíny, minerály, betaglukany

Doplněk stravy Factor Base Kids na podporu obranyschopnosti organismu. Obsahuje vitaminy, minerály, betaglukany, bioaktivní vápník, extrakt ze šípků s vitamínem C. Je to vyvážená kombinace pro děti i dospělé k podpoře vitality. Je ochucen přírodním sladidlem ze stévie. Bez chemie.

Děkujeme, že jste našimi zákazníky. Přejeme hezký LISTOPAD a pevné zdraví !                  

            Favikon e-shopu                                          Listopad - veselý list              

X

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací