X

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

počet produktů: 0
cena: 0,00 Kč
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek
Přihlásit k odběru
možnosti plateb
Převodem na účet u mbank : 670100-2215169048/6210 Zásilkovna.cz ( dobírka ČR, Slovensko ) Uloženka.cz Česká pošta - dobírka GoPay DPD - platba při převzetí zboží ( dobírka )
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 240

Hodnocení obchodu na Zboží.cz heureka

České přírodní produkty z bylinek pro zdraví

Factor Base AntiAge - proti stárnutí

Factor Base AntiAge

Factor Base AntiAge pro posílení, ochranu a povzbuzení organismu. Český přírodný produkt zpomaluje proces stárnutí organismu. Brzda proti stárnutí. NOVINKA

Společně spomalíme stárnutí organismu !

Emulips Forte XXL - trávení, hubnutí, žlučník, vyprazdňování, játra,...

Emulips Forte XXL - trávení, hubnutí, žlučník, vyprazdňování, játra,...

Emulips forte XXL - český přírodní produkt z bylinek a olejů napomůže zlepšit trávení.Působí na žlučník i žaludek, játra, slinivku i střeva. Dobré trávení napomůže při regeneraci organismu, rekonvalescenci, detoxikaci i  prevenci. Bez chemické stabilizace.

Aby trávení již nebylo trápení !

Factor Base Kids - obranyschopnost, vitamíny, minerály, betaglukany, ...

Factor Base Kids   - obranyschopnost,  vitamíny, minerály, betaglukany, ...

Factor Base Kids přírodní produkt s vitaminy, minerály, betaglukany,bioaktivním vápnikem, extraktem ze šípků s vitamínem C. Vyvážená kombinace pro děti i pro dospělé k posílení obranyschopnosti – imunity organismu i podpoře vitality.                                        Pro dobré zdraví dětí i dospělých.

OK Alfa+ Imun   obranyschopnost organismu

OK Alfa+ Imun

Doplněk stravy OK Alfa+ Imun je originální bylinná směs s povzbuzujícími účinky na obranyschopnost organismu. Posiluje vitalitu, dodává energii, působí proti únavě, navozuje fyzickou i psychickou pohodu, přispívá k odolnosti organismu vůči stresu. Obsahuje mateřídoušku, rakytník, třapatku, ženšen,..            

Novinka !

        

   Akce:  poštovné zdarma do 20. února 2019 !                                    

 

České přírodní produkty z bylinek pro zdraví v našem rodinném e-shopu

 

Nakupujte v našem rodinném internetovém obchodě, kde jsme si pro vás připravili bohatý sortiment kvalitních českých přírodních produktů pro zdraví i krásu. Můžete je užívat buď preventivně, nebo jako podpůrný prostředek při řešení různých zdravotních obtíží.

Zaměřujeme se na prodej doplňků stravy a nabízíme též odborné poradenství zdarma. Pokud si nevíte rady s výběrem vhodného doplňku stravy na své zdravotní potíže, tak vám poradíme a doporučíme konkrétní produkty, se kterými máme ty nejlepší zkušenosti. Poradenství pro vás děláme na základě našich vlastních zkušeností, zkušeností našich přátel a vás zákazníků.

Bohatý sortiment doplňků stravy

Veškeré služby nabízíme na základě našich vlastních mnohaletých zkušeností - na tuto oblast se zaměřujeme již přes 15 let. Všechny naše přírodní produkty jsou vyrobené z bylinek nejvyšší jakosti, z čistých rostlinných olejů a bez obsahu chemických konzervantů či stabilizátorů.

Naše přírodní produkty usilují o udržení rovnováhy celého organismu ( orgánová synergie ). Příznivě ovlivňují funkce jednotlivých orgánů a systémů v těle a také celkově harmonizují jeho stav. Jsou vhodné i pro dlouhodobé užívání. Bližší informace naleznete vždy u konkrétních produktů.

Vyřešte své zdravotní obtíže přírodními produkty z bylinek

Na co vše vám naše přírodní produkty pomohou? Naše nabídka zahrnuje doplňky stravy určené pro zlepšení trávení, posílení imunity, snížení cholesterolu, detoxikaci i překyselení organismu a pro mnohé další oblasti zdraví (například kožní problémy, močové cesty, srdce, cévy, klouby atd). Produkty z bylinek na trávení, hubnutí a detoxikaci dlouhodobě patří mezi nejprodávanější.

Naše přírodní produkty z bylinek můžete užívat na mnoho problémů, které komplikují váš zdravotní stav. Jsou ideální též jako prevence zdraví. Předcházejte zdravotním problémům včasným, preventivním používáním našich produktů. Prevence je daleko levnější jako léčba.

Konkrétně doporučujeme například Emulips na trávení i na podporu kojení nebo Emulips Forte na zlepšení trávení i hubnutí ( bylinky na trávení i hubnutí ). Omega-3 Complete na cholesterol, srdce, cévy, Factor Base Detox na detoxikaci organismu, Emulips Slim na podporu hubnutí i detoxikaci. Nebo vitamíny a minerály pro děti i dospělé Factor Base Kids a naše novinka na celkovou regeneraci organismu s oxidem dusnatým Factor Base NO, Factor Base AntiAge proti stárnutí organismu, Factor Base pro zdravé střeva, OK Alfa+ Imun na podporu imunity,  .... Celou nabídku našich  kvalitních českých přírodních produktů naleznete v našem e-shopu.

V roce 2018 jsme začali nabízet novou řadu české přírodní kosmetiky ViCela pro krásnou a zdravou pleť.

Výrobcem přírodních produktů z našeho sortimentu je česká společnost OKG s.r.o., která působí na našem trhu již 18 let a je zárukou špičkové kvality i vaší spokojenosti. Společnost má pro všechny produkty osvědčení k užívání ochranné známky Český výrobek, dále  má certifikaci HACCP a vyráběné produkty jsou zcela bez chemické stabilizace.

 

"Zdraví je pro život to nejdůležitější a většinou to zjistíme, až zdraví ztratíme !" 

 

Produkt měsíce                                     

OK Tau+

              OK Tau+

 

Kalendář zdraví ( viz. Blog ) 

 

 

       " Každým nákupem našich produktů, začíná nový příběh o vašem zdraví ! "

 

Děkujeme za návštěvu našeho rodinného e-shopu !

nejprodávanější produkty
OK Alfa+ Imun na podporu imunity
Novinka !
840,00 Kč
Factor Base AntiAge
Novinka
840,00 Kč
nejnovější produkty
OK Alfa+ Imun na podporu imunity
Novinka !
840,00 Kč
Factor Base AntiAge
Novinka
840,00 Kč